Indywidualna strona internetowa Kierowcy

Na stronie internetowej danego Kierowcy zamieszczane są zdjęcia i informacje zachęcające do zamówienia u niego Kursu, zdjęcia oraz aplikacja do pobrania.

Każdy Kierowca może w bardzo łatwy sposób edytować dane i zdjęcia na stronie. Wystarczy, że zaloguje się na stronie www.taxikierowca.pl/zaloguj używając danych które podał przy instalacji aplikacji taxikierowca.pl

Stronę wyposażono w bardzo przydatną funkcję - na urządzeniach mobilnych, na których strona jest przeglądana, wyświetlane są symbole: słuchawka, chmurka dialogowa i koperta. Po naciśnięciu wybranego symbolu, Klient automatycznie, bez konieczności kopiowania numeru, przechodzenia do menu swojego telefonu i wklejania numeru, uzyskuje połączenie z Kierowcą w wybranej formie - tj. rozmowy telefonicznej, sms, e-maila. Na indywidualnej stronie Kierowcy umieszczony jest przycisk do pobrania aplikacji. Aplikację Klient może też pobrać przy użyciu kodu QR. Po wejściu na stronę, Klient pobiera aplikację na swój telefon. Instaluje mu się wtedy aplikacja przyporządkowana do danego Kierowcy – właśnie tego, na którego stronę wszedł. Temu Klientowi, za każdym razem, gdy będzie chciał zamówić kurs, system w pierwszej kolejności będzie sugerował wybranie Kierowcy, z którego indywidualnej strony pobrał aplikację. 

Adres strony internetowej jest uwidoczniony na zaprojektowanych przez nas wizytówkach, na których zamieszczone są także inne dane Kierowcy oraz kod QR. Przykładowa wizytówka wygląda tak: 

Wizytówki możesz zamówić poprzez wysłania maila na adres biurotaxikierowca@gmail.com oraz dokonanie przelewu za wybrane wizytówki. W mailu tym obowiązkowo musimy otrzymać twój id kierowcy, wzór wybranej wizytówki, ilość zamawianych wizytówek, materiał na którym mają być wydrukowane. Dane do wizytówek standardowo pobierane są z danych, które podane były przy instalacji aplikacji, jeżeli chcesz aby na wizytówce były inne dane musisz napisać nam o tym w mailu.

 

Dane do przelewu:

Jacek Rogowski

51 2490 0005 0000 4500 8248 0985

tytuł przelewu:

imię i nazwisko kierowcy albo „id” kierowcy

Dla kierowcy - korzyści z przystąpienia do programu

Dla kierowcy - jak pozyskać klientów

Dla pasażera - informacje ogólne