Jak to działa?

Na mapie widoczne są punkty. Oznaczają one aktywnych Kierowców. Po Kliknięciu na wybranego Kierowcę, wyświetlane są jego dane - imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, nr rejestracyjny samochodu, stawki opłat, informacja czy jest wolny.

Po kliknięciu przycisku "Wyślij zamówienie", na ekranie Twojego urządzenia pojawi się tabela, w której należy wpisać: adres, na który Kierowca ma po Ciebie przyjechać, Twój numer telefonu, a jeśli chcesz, także inne, dodatkowe informacje dla Kierowcy. Kliknięcie przycisku "Wyślij zamówienie" spowoduje, że Kierowca otrzyma informację, że zamawiasz Kurs. Przyjęcie zamówienia przez Kierowcę i przystąpienie do jego realizowania zostanie potwierdzone stosownym komunikatrm. Następnie Kierowca przyjedzie na wskazane miejsce, by zrealizować Kurs.

Jeżeli informacje o danym Kierowcy Ci nie odpowiadają, kliknij przycisk "Zamknij" i wybierz innego Kierowcę. Może okazać się, że inny aktywny Kierowca szybciej po Ciebie przyjedzie, lub że pobiera niższe opłaty za Kurs.

Kurs możesz zamówić korzystając ze strony www.taxikierowca.pl lub po zainstalowaniu naszej aplikacji na swoim urządzeniu z systemem Android. Zainstalowanie aplikacji nic Cię nie kosztuje i nie wymaga podawania żadnych danych innych niż numer telefonu. Dzięki aplikacji nie trzeba wchodzić na stronę internetową i można korzystać z platformy TAXIkierowca.pl po jednym kliknięciu. Dodatkowo masz możliwość przypisania sobie ulubionego Kierowcy, o którego położeniu i statusie poinformujemy Cię w pierwszej kolejności. Aplikacja posiada też własny komunikator do porozumiewania się z Kierowcą. Opcjonalnie możesz podać także swój adres e-mail, by kontaktować się z Kierowcą również tą drogą.

Dla kierowcy - korzyści z przystąpienia do programu

Dla kierowcy - jak pozyskać klientów

Dla pasażera - informacje ogólne